Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Pojat D Joukkueenjohtaja Koski Carolina @: carolina.koski@gmail.com
tel:0407051112
Pojat -07 Akatemia Joukkueenjohtaja Kuronen Piia @: piia.kuronen@kolumbus.fi
tel:0405895074
Pojat C1 Joukkueenjohtaja Laurell Paul @: paul.laurell@elisanet.fi
tel:+358408275028
Pojat B Joukkueenjohtaja Kauppi Ville @: ville.kauppi@asiakastieto.fi
tel:+358405148183
Pojat B Joukkueenjohtaja Novitsky Petri @: Petri.novitsky@futurist.fi
tel:0400488048
Pojat AB Joukkueenjohtaja Isomäki Anne @: anne.isomaki@newsec.fi
tel:
Pojat AB Joukkueenjohtaja Kauppi Ville @: ville.kauppi@asiakastieto.fi
tel:+358405148183
F-juniorit tytöt ja pojat Joukkueenjohtaja Jalkanen Jannika @: Jannika.jalkanen@gmail.com
tel:0405003585
Valmentajat Joukkueenjohtaja Kauppi Ville @: ville.kauppi@asiakastieto.fi
tel:+358405148183
Valmentajat Joukkueenjohtaja Liukko Jyri @: liukkojyri@gmail.com
tel:040 569 7646
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Borgman Jani @: Jani.Borgman@roimaint.com
tel:
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Heikkinen Petteri @: petteri.heikkinen@bookygroup.fi
tel:0504094131
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Kauppi Ville @: ville.kauppi@asiakastieto.fi
tel:+358405148183
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Liukko Jyri @: liukkojyri@gmail.com
tel:040 569 7646
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Sassi Jukka @: jukka.sassi@kotiportti.fi
tel:0503075318
PuMa 1-sarja Joukkueenjohtaja Heikkinen Petteri @: petteri.heikkinen@bookygroup.fi
tel:0504094131
PuMa 1-sarja Joukkueenjohtaja Lind Jouni @: jouni.lind@saunalahti.fi
tel:0505213305
Puma 2-sarja/A-tytöt Joukkueenjohtaja Heikkinen Petteri @: petteri.heikkinen@bookygroup.fi
tel:0504094131
Tytöt E -10 Joukkueenjohtaja Liukko Jyri @: liukkojyri@gmail.com
tel:040 569 7646
Tytöt DC Joukkueenjohtaja Malmgren Pia @: pia.malmgren@inlook.fi
tel:0505978649
Tytöt C3/5 Joukkueenjohtaja Manninen Kari @: kari.manninen@belimo.ee
tel:0400837048
Tytöt -07 Akatemia Joukkueenjohtaja Sassi Jukka @: jukka.sassi@kotiportti.fi
tel:0503075318
Tytöt -06 Akatemia Joukkueenjohtaja Borgman Jani @: Jani.Borgman@roimaint.com
tel:
Tytöt B Joukkueenjohtaja Keränen Minna-Marja @: Miguelyminna@gmail.com
tel:0458507125
Tytöt B Joukkueenjohtaja Kärkkäinen Nina @: nina.karkkainen@welho.com
tel:0505729134
PuMa-Volley ry
«  Toukokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Kategoriat